Реклама

Українські сировари презентували продукцію в Лондоні

26 грудня 2022 35 0
Українські сировари презентували продукцію в Лондоні
ProCheese

В Лондоні відбулася закрита дегустація сирів переможців найбільшого у світі сирного конкурсу World Cheese Awards 2022 для представників британських медіавидань та ритейлу. Про це Kurkul.com повідомляє пресслужба компанії ProCheese від Ardis Group.

Презентація пройшла в головному офісі організаторів WCA — Guild of Fine Food. Україну представляв сир «Сирна торбинка» від Станіславської сироварні з Івано-Франківська, який отримав Super Gold нагороду та був визнаний кращим сиром України, а також кращим копченим сиром за версією World Cheese Awards.

Сир презентувала сирна експертка ProCheese Оксана Чернова.

«Вдале поєднання аккомпанеметів за текстурою та смаком завжди підсилює сприйняття смаку самого сиру. Відвідувачам дуже сподобався смак та пейринг. Серед запитань, які задавали відвідувачі, було й таке: «Коли можна буде побачити українські сири на полицях британських магазинів?» Це є підтвердженням того, що докладені зусилля були доцільними та виправданими», — розповіла Оксана Чернова.

Нагадаємо, цього року на міжнародному сирному конкурсі у Великій Британії вперше взяли участь 39 сирів з України, 13 із них отримали нагороди

Читайте також: Дмитро Кудлай: Краще інвестувати в корів, аніж в кафе чи ресторани

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама