Статегія 2020 є якісним документом — Верле

9 березня 2016 46 0
Представники ЄС та донорської спільноти будуть підтримувати Мінагрополітики у реалізації реформ в Україні
МінагропродПредставники ЄС та донорської спільноти будуть підтримувати Мінагрополітики у реалізації реформ в Україні

Представники Європейського Союзу та донорської спільноти будуть підтримувати Мінагропрод у реалізації реформ в Україні, заявив голова аграрного напрямку групи підтримки України в Європейській комісії Ніколя Верле, коментуючи результати роботи Мінагропроду, пише прес-служба міністерства.

«Єдина комплексна Стратегія розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015-2020 р. є нашим спільним підґрунтям. Маємо продовжити участь у її розробці задля досягнення конкретних результатів. Представники ЄС та донорської спільноти стоять поруч із вами у реалізації реформ в Україні», — заявив він.

Під час виступу Ніколя Верле подякував міністру аграрної політики та продовольства України Олексію Павленку та його заступникам, керівникам департаментів за можливість долучитися до розробки Стратегії, яка є результатом безпрецедентного колективного процесу.

«Необхідно імплементувати стратегію, наповнити її результатами для фермерів та бізнес-спільноти. Вважаємо, що це наше засідання є важливим для моніторингу провадження Стратегії міністерством, громадянським суспільством та зацікавленими сторонами. Ми б хотіли заохотити міністерство до підготовки більш точного документу, із завданнями, робочими методами та процедурами», — повідомив він.

Також додав, що Європейська Комісія високо цінує завершення розробки плану дій, який було презентовано.

«Підтверджуємо, що Стратегія є якісним, цілісним документом. ЄС та вся донорська спільнота вийде з конкретними позиціями готовності до реалізації відповідного документу», — підсумував Ніколя Верле.

Зі свого боку представник Агентства США з міжнародного розвитку в Україні (USAID) Адріан Ніл висловив вдячність команді Мінагропроду за презентацію своєї роботи.

«Ми разом з вами побачили як складно координувати реформаторські дії. Необхідно зосередитись на координаційній роботі. Формування команди та кращої структури партнерства буде наступним кроком до реалізації реформи», — наголосив під час свого виступу Андріан Ніл.

Виконано за допомогою Disqus