Через погіршення якості ціни на білокачанну капусту стрімко падають

1 лютого 2023 79 0
Через погіршення якості ціни на білокачанну капусту стрімко падають
Depositphotos
  • В Україні дешевшає капуста
  • Вартість впала до 6-8 грн/кг
  • Причина — зниження якості продукції

У зв’язку зі стрімким зниженням якості білокачанної капусти у сховищах українських виробників, місцеві фермери цього тижня стали масово знижувати ціни. Про це повідомляють аналітики EastFruit.

Іншим чинником, який негативно впливає на відпускні ціни в даному сегменті, стало зниження попиту на капусту на українському ринку.

«Варто зазначити, що ті виробники, які ще перед Новим роком прийняли рішення призупинити продаж білокачанної капусти, відкрили сховища, і пропозиція даної продукції на ринку значно збільшилася, що також сприяло зниженню відпускних цін», — пояснили аналітики.

Так, наразі вартість білокачанної капусти на українському ринку впала до 6-8 грн/кг, що в середньому на 17% дешевше, ніж тижнем раніше.

Читайте також: Дефіцит якісної моркви призвів до стрімкого зростання ціни

При цьому ціна на білокачанну капусту в Україні вже в середньому в 1,5 раза нижча, ніж наприкінці січня минулого року.

«За словами ключових гравців ринку, спад попиту на капусту та зниження цін на неї характерні для даного періоду часу, і, швидше за все, торгівля в даному сегменті активізується лише до кінця лютого. При цьому тимчасове підвищення цін на білокачанну капусту буде можливим лише при ускладненні погодних умов та суттєвому зниженні середніх температур повітря», — додали аналітики.

Читати за темою: Цибуля в Україні втричі дорожча, ніж торік

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р. 

Виконано за допомогою Disqus