Реклама

На Тернопільщині фермерів ошукали на понад мільйон гривень на купівлі добрив

22 лютого 2023 991 0
На Тернопільщині фермерів ошукали на понад мільйон гривень на купівлі добрив
Depositphotos

Зловмисники ошукали двох фермерів з Тернопільщини, продавши їм неіснуючі добрива. Аграрії перерахували шахраям понад мільйон гривень, спокусившись низькою ціною. Про це повідомила пресслужба національної поліції в Тернопільській обл.

Як розповіли у відомстві, обоє господарників замовили у підприємства, яке начебто зареєстроване у Харкові, мінеральні добрива, однак після оплати половини вартості товару постачальники перестали виходити на зв'язок.

Як встановили поліцейські, товариство з обмеженою відповідальністю, з яким уклали договори фермери, начебто зареєстроване, проте чи інформація актуальна на даний час, чи шахраї лише називалися представниками цієї компанії — з‘ясовується. Зі слів потерпілих, перемовини та переписку з менеджерами товариства вони вели в телефонному режимі та з допомогою електронної пошти.

«Один із заявників перерахував зловмисникам майже мільйон гривень, інший — майже двісті тисяч. Спокусилися на низьку ціну. Щойно гроші були зачислені на вказані невідомими особами рахунки, зв'язок обірвався», — зазначили у нацполіції.

Відомості за обидвома фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею шахрайство. Тривають слідчі дії.

Читайте також: В Україні продовжує падати ціна аміачної селітри

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама