ЄС підтримає Молдавських фермерів у рамках програми ENPARD

12 березня 2016 89 0
ЄС продовжить підтримувати молдавських аграріїв
reformsua.orgЄС продовжить підтримувати молдавських аграріїв

Європейський Союз продовжить надавати підтримку розвитку сільського господарства Молдови, зокрема, у рамках програми ENPARD. Про це йшлося під час зустрічі Міністра сільського господарства і харчової промисловості Молдови Едуарда Грама з представниками делегації ЄС у Молдові, повідомляє NOI.md.

Особливу увагу було приділено Угоді про фінансування Програми ENPARD і необхідним діям, які повинні бути реалізовані Мінсільгоспом країни у 2016 р. відповідно до цієї угоди.

«Для нас важливо ліквідувати відставання. У нас є дуже багато роботи, і ми зацікавлені, щоб фермери змогли скористатися підтримкою Євросоюзу. Дякуємо вам за надану підтримку», — сказав Едуард Грама.

Він повідомив, що Мінсільгосп прийняв ряд заходів, спрямованих на наближення до стандартів ЄС, але є ще багато прогалин, які потрібно усунути, що вимагає додаткових зусиль, і ці важливі кроки будуть зроблені для продовження виконаної роботи.

У свою чергу керівник проекту по сільському господарству, розвитку сільських районів і продовольчої безпеки Іва Стаменова довела до відома міністра, що виділення фінансових ресурсів ENPARD залежить від виконання заходів, передбачених на цей рік.

Представники делегації ЄС у Молдові підтвердили готовність ЄС продовжувати підтримувати зусилля з розвитку сільського господарства, зазначивши, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіхів.

Виконано за допомогою Disqus