Реклама

Господарство з Тернопільщини планує промислово вирощувати шипшину

25 березня 2023 113 0
Шипшина
DepositphotosШипшина

Господарство «Беррі Трейд» із Тернопільщини, яке вирощує суницю та малину, планує культивувати смородину та шипшину. Про це повідомляється в журналі «Садівництво по-українськи».  

«Очікуємо, що цього року пропозицій малини буде дуже багато, і ціна піде донизу. Зараз ринок малини відносно стоїть. Думаю, рухи по ягоді цього року взагалі будуть досить обережні, адже ви знаєте, яка ситуація з електроенергією, а відповідно, з можливостями зберігання. І купувати малину будуть обережніше, ніж торік, коли сміливо закупали навіть за високою ціною», — прогнозує засновник «Беррі Трейд» Йосип Книжицький. 

З інших культур, які «Беррі Трейд» розглядає для вирощування, — смородина та шипшина. Останню, до речі, вони вже заморожують та експортують. Крім того, продають заморожену бузину. 

Зазначається, що господарство отримало грант від USAID, який спрямувало на закупівлю камери охолодження, інспекційного столу та стало своєрідним експортним місточком між сходом та Європою. З Херсону вони привозили також диню, перець, сливу, з Одещини — шипшину, доробляли їх, бо потрібно було перебрати від пошкодженої продукції, перефасували, щоб відправити за кордон.

Читати за темою: 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама