На Сумщині пайовики отримали 628 млн грн орендної плати

17 березня 2016 72 0
На Сумщині виплата коштів пайовикам наразі становить 98%
bsk1.ruНа Сумщині виплата коштів пайовикам наразі становить 98%

У Сумській області протягом 2015 р. власникам земельних паїв виплатили 628 млн грн за оренду. Про це на брифінгу заявив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Петро Турчин, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

За його словами, в 2015 році власникам земельних паїв у селах Сумщини нараховано 633 млн грн, що на 178 млн грн більше, ніж минулого року. Виплата коштів наразі становить 98%.

«Станом на 1 січня середній відсоток плати за оренду земельних паїв становить 4,2 % ― це більше ніж на відсоток за минулорічні показники. Вже сьогодні деякими холдингами та сільськогосподарськими підприємствами укладаються договори оренди на 7%, а подекуди й 8%. Тож, прогнозується, що до кінця поточного року аграрії Сумщини в середньому платитимуть 5% оренди за земельні паї», ― підкреслив Петро Турчин.

Він зазначив, що Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації тісно співпрацює з аграріями Сумщини в плані підтримки сільських територій, адже така взаємодія сприяє покращенню економічного клімату та економічному розвитку. Для прикладу, минулого року орендарі земельних паїв спрямували на розвиток інфраструктури села понад 33 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 6°

Вітер

1.4м/с

Опади

9.83мм

Вологість

84%