Ціни на живець свиней перевищили 80 грн/кг

26 травня 2023 168 0
Ціни на живець свиней перевищили 80 грн/кг
Kurkul.com

У третій декаді травня ціни на ринку живця надалі демонструють позитивну динаміку. Про це розповіли аналітики Асоціації «Свинарі України».

«Торги минулого тижня завершилися позитивною ціновою динамікою на ринку живця в усіх регіонах країни. Так, більшість товарних партій живця цього тижня реалізували в межах вужчого ніж зазвичай цінового коридору 80-81,5 грн/кг, утім епізодично зустрічалися і вищі ціни», — зазначили аналітики.

Так, ближчі до верхньої позначки діапазону ціни переважно зустрічалися у західних областях, утім  значної міжрегіональної розбіжності цін цього тижня оператори не відзначають, а територіальні середні коливалися в межах 80,25-80,8 грн/кг.

У ході попередніх торгів виробники свинини відзначили підвищену активність з боку заготівельників, а окремі оператори були готові бронювати партії з фіксуванням ціни ще в четвер. При цьому наявна пропозиція помітно поступається попиту з боку переробників, адже цікавість до співпраці проявляли не тільки постійні покупці.

Як зазначається, причиною такого пожвавлення попиту стали як повноцінний початок шашличного сезону із приходом теплих погодних умов, так і потреба м’ясопереробки поповнити запаси м’ясної сировини.

Читайте також: На продажі овець Україна може заробити в 10 разів більше, ніж на зерні — Стефурак

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus