Massey Ferguson Open Day відбувся у Дніпропетровську

18 березня 2016 175 0
На кінець 2015 року з компанією «Агроспейс» вже співпрацюють 99 підприємств
kurkul.comНа кінець 2015 року з компанією «Агроспейс» вже співпрацюють 99 підприємств

У вівторок 15 березня у рамках Massey Ferguson Open Day аграріям Дніпропетровщини презентували новинки сільськогосподарської техніки та можливості сервісного центру для її обслуговування офіційного дистриб’ютора корпорації AGCO компанії «Агроспейс».

Найбільше уваги організатори заходу приділили своїй останній розробці – мобільній майстерні, що здатна ремонтувати техніку безпосередньо у полі.

«Наша гордість та основна інвестиція – це Volkswagen Crafter, на базі якого ми зробили мобільну майстерню. Вона дозволяє проводити ремонт безпосередньо в підприємстві, в полях. Це можливо за рахунок того, що майстерня оснащена великим набором устаткування та інструменту. Це і електростанція, і компресор, зварювальний апарат, верстат, шліфувальна машинка та багато іншого. Також цей Volkswagen дозволяє перевозити великі вузли техніки», — розповідає генеральный директор «Агроспейс» Ілля Смаглецький.

Мобільна майстерня

«Якщо з технікою негаразди в полі — максимум 24 години і мобільна майстерня вже буде на місці. Отримавши сигнал про несправність, ми відразу оцінюємо рівень поломки і на місце відправляється той сервісний інженер, який потрібен безпосередньо для усунення проблеми, що сталася», — додає Ілля Смаглецький.

Техніка Massey Ferguson користується попитом серед фермерів. Спеціалісти сервісного центру демонструють трактор, який прямо під час презентації проходив підготовку до виїзду на фермерське господарство, яке його придбало.

Трактор готується відправитися до нового власника

«Це у нас новий трактор, тільки вчора приїхав. Зараз він проходить діагностику, передпродажну підготовку, ставиться на облік і їде до клієнта, та одразу «виходе» в поле. Цей трактор вже купили», — говорить керівник відділу з продажу техніки Олександр Клепа.

Ціновий діапазон продукту компанії — середній. Основні пріоритети своєї техніки компанія Massey Ferguson бачить у економії палива та доступній системі управління. А також якісному сервісному обслуговуванню.

«Ми намагаємося працювати за принципом «сімейного лікаря». Щоб до вас на підприємство приїздив один і той же сервісний фахівець, який знає вашу техніку, особливості її експлуатації. Людина, яка знайома з вашим оператором трактора і вже обмінялася з ним телефонами, щоб проводити online-консультації. Нам здається, це правильна модель роботи», — розповідає Ілля Смаглецький.

Минулої осені фермер з Дніпропетровщини Олександр Булкін придбав трактор Massey Ferguson 8690. Зараз же ділиться враженнями від роботи з технікою.

«Ми попрацювали з новим трактором небагато часу. Але вже можу сказати, що техніка гарна. До цього у нас теж були моделі Massey Ferguson, вже якось звикли до них: один бренд, одні масла, сервіс. До того ж — красивий зовнішній вигляд, менші розтрати палива. До нас на поля приїжджав трактор іншого відомого бренда позмагатися, так програв 2 л на гектар. На сьогодні у Massey Ferguson нормальні і доступні трактори. Все працює файно», — розповідає пан Олександр.

Станом на кінець 2015-го року з компанією «Агроспейс» вже співпрацюють 99 підприємств тільки по лінії сервісного обслуговування, а це більш ніж 150 одиниць самохідної техніки. У Дніпропетровську Massey Ferguson Open Day відвідали діючі так і потенційні клієнти компанії.

«Сьогодні ми бачимо тут людей, які давно ведуть з нами переговори. Вони приїхали подивитися на техніку і «поставити крапку» в питані вибору техніки. Цим заходом ми показати, що ми надійний партнер, який прийшов на ринок «всерйоз і надовго», і з яким можна і потрібно працювати», — говорить генеральний директор «Агроспейс» Ілля Смаглецький.

Заключний захід у рамках Massey Ferguson Open Days відбудеться 24 березня у Луцьку.

Виконано за допомогою Disqus