Реклама

Вперше на українських полях збирають врожай системним трактором NEXAT

13 липня 2023 1613 0
Системний трактор NEXAT на полях агрокомпанії «Кищенці»
Юрій Мрук, «Нексат Україна»Системний трактор NEXAT на полях агрокомпанії «Кищенці»

Агрокомпанія «Кищенці» з Черкащини вперше в Україні розпочала збір ранніх зернових, нещодавно придбаним серійним колісним системним трактором NEXAT, оснащеним системою NexCo.

Про це повідомив директор українського представництва компанії «Нексат Україна» Юрій Мрук, пише Traktorist.ua.

За його словами, жнива в агропідприємстві розпочались минулого тижня зі збирання озимого ячменю. Раніше висока вологість культури не дозволяла зайти в поля.

«Це перша продана машина, яка вийшла на збирання врожаю в Україні. В Європі та Америці такі машини розпочали роботу трішки раніше. Врожайність тут (на полях агрокомпанії «Кищенці», — прим. ред.) просто «скажена» й місцями, де було більше вологи, доходить до 10 т/га», — розповів Юрій Мрук.

Під час збирання системний трактор NEXAT оснащений 15-метровою жаткою MacDon та рухається зі швидкістю 6 км/год при середній урожайності 8 т/га. Втрати становлять 0,6%. Продуктивність — 8 га/год. Розхід пального — близько 14 л/га.

«У нас завантаженість системного трактора під час збирання показує 50% — тобто є місце куди ще «пхати». Ми пробували швидше їхати, але за рахунок того, що солома волога — збільшуються втрати. Виходить, що коли солома вогка, то ротор не може витрусити повністю зерно. Я думаю, що якби вона (солома, — прим. ред.) була сухою, то ми могли б їхати не менше 8 км/год», — пояснив директор «Нексат Україна».

Юрій Мрук додав, що після збирання ячменю в агрокомпанії системним трактором NEXAT планують збирати ще пшеницю, ріпак, сою, соняшник, а на завершення сезону — кукурудзу.

Читайте також: На Черкащині планують зібрати 3 млн тонн зерна нового врожаю

Нагадаємо, перший серійний системний трактор NEXAT на колесах «Кищенці» придбали па початку квітня. У травні агрокомпанія провела агрегатом посів кукурудзи.

Раніше в NEXAT повідомили, що можуть перенести виробництво системних тракторів до України.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама