Мінагропрод виділить 15,8 млн грн на розвиток фермерства — Ковальова

23 березня 2016 51 0
Державна підтримка для фермерств складе 350 млн грн
oleg-leusenko.livejournal.comДержавна підтримка для фермерств складе 350 млн грн

Сьогодні в Україні 38,8 тис. фермерських господарств, з яких 72% мають площі землекористування до 100 га. На цьому наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час круглого столу «Сільський розвиток на базі громад: виклики та можливості в умовах реформи самоврядування», повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Вона зазначила, що сімейне фермерське господарство має стати європейською моделлю розвитку в Україні, тому міністерство аграрної політики і продовольства підтримало Єдину комплексну стратегію розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки. Тож заступник міністра висловила сподівання, що найближчим часом ВР проголосує за вказаний законопроект.

«Разом з тим, Мінагропрод акцентує увагу і на розвиток класичного фермерства. Уже в цьому році фермерські господарства зможуть отримати з Українського державного фонду підтримки фермерських господарств суму у 15,8 млн грн. на поворотній основі. Це кредитування обігових коштів та основних засобів. Крім того, для фермерських господарств відкрито доступ до інших напрямів державної підтримки, на що у бюджеті закладено 350 млн грн», — пояснила Олена Ковальова.

Виконано за допомогою Disqus