Агротехніка закупить урожай за ринковими цінами

105
0
Агротехніка готова доплачувати за якість фермерської продукції
askaniyskoe-ua.comАгротехніка готова доплачувати за якість фермерської продукції

Агротехніка налагоджує співпрацю з сільгоспвиробниками Волині та Рівненщини. Її умови озвучили на семінарі «Весняна посівна-2016», на який запросили представників аграрного сектору.

«Ми пропонуємо декілька варіантів співпраці. Це спотові закупівлі за ринковими цінами. Інший варіант — давальницька схема. За якість продукції ми готові доплачувати окремо», — коментує начальник відділу з переробки олійних культур Оксана Скрипник.

Крім того, аби аграрії могли зібрати хороший і якісний урожай, ТзОВ «Агротехніка» готове постачати їм мінеральні добрива та засоби захисту рослин (ЗЗР).

«Сьогодні ми працюємо з провідними банками України з метою фіксації ціни на ЗЗР у гривні, без прив’язки до курсу долара, що дозволить виробникам зменшити ризики від курсових стрибків валюти. Фінансування під сільськогосподарську продукцію проводиться в межах 30% від грошової оцінки майбутнього урожаю. Весь врожай закупляється за ринковими цінами, які склалися на регіональному ринку на момент розрахунків», — говорить начальник відділу з продажу мінеральних добрив та ЗЗР Віктор Кривко.

Довідково

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агротехніка» входить до Агропромислової групи «Пан Курчак», що є однією з провідних компаній на аграрному ринку Волинської області. Підприємство має в обробітку 20 тис. га землі в двох регіонах України, на яких вирощують зернові та олійні культури. Потужності агропромислової групи включають чотири сучасні елеваторні комплекси ємністю понад 100 тис. т.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus