Агротехніка закупить урожай за ринковими цінами

23 березня 2016 106 0
Агротехніка готова доплачувати за якість фермерської продукції
askaniyskoe-ua.comАгротехніка готова доплачувати за якість фермерської продукції

Агротехніка налагоджує співпрацю з сільгоспвиробниками Волині та Рівненщини. Її умови озвучили на семінарі «Весняна посівна-2016», на який запросили представників аграрного сектору.

«Ми пропонуємо декілька варіантів співпраці. Це спотові закупівлі за ринковими цінами. Інший варіант — давальницька схема. За якість продукції ми готові доплачувати окремо», — коментує начальник відділу з переробки олійних культур Оксана Скрипник.

Крім того, аби аграрії могли зібрати хороший і якісний урожай, ТзОВ «Агротехніка» готове постачати їм мінеральні добрива та засоби захисту рослин (ЗЗР).

«Сьогодні ми працюємо з провідними банками України з метою фіксації ціни на ЗЗР у гривні, без прив’язки до курсу долара, що дозволить виробникам зменшити ризики від курсових стрибків валюти. Фінансування під сільськогосподарську продукцію проводиться в межах 30% від грошової оцінки майбутнього урожаю. Весь врожай закупляється за ринковими цінами, які склалися на регіональному ринку на момент розрахунків», — говорить начальник відділу з продажу мінеральних добрив та ЗЗР Віктор Кривко.

Довідково

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агротехніка» входить до Агропромислової групи «Пан Курчак», що є однією з провідних компаній на аграрному ринку Волинської області. Підприємство має в обробітку 20 тис. га землі в двох регіонах України, на яких вирощують зернові та олійні культури. Потужності агропромислової групи включають чотири сучасні елеваторні комплекси ємністю понад 100 тис. т.

Виконано за допомогою Disqus