Реклама

LNZ Hub 6.0: експерти розповіли про схеми ґрунтового і страхового захисту с/г культур

22 серпня 2023 56 0
LNZ Hub 6.0: експерти розповіли про схеми ґрунтового і страхового захисту с/г культур
LNZ Group

Технологічна платформа LNZ Hub 6.0 для аграріїв стартувала. Перші гості поділилися своїми враженнями. Повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на пресслужбу компанії LNZ Group.

У ході заходу фахівці компанії продемонстрували відвідувачам платформи ділянки технологій захисту DEFENDA на кукурудзі та соняшнику, поділилися досвідом.

Особливий акцент було приділено окремому блоку з краш-тестами, де відтворені ситуації, що демонструють типові помилки або вимушені порушення в технологіях захисту. 

Аграрій з Кіровоградщини Сергій Сокуренко розповів, що блок із краш-тестами йому сподобався найбільше, адже там він знайшов відповіді для розв'язання деяких питань у своєму господарстві ПП «Стоїк», де він вирощує 11 сільгоспкультур, серед яких озима пшениця, ячмінь, соняшник, нут, сорго, просо, гірчиця, ріпак, соя і кукурудза.

«У нашому господарстві є проблеми із бур'янами після опадів — амброзія, щириця і злакові. Тому найбільше мене цікавлять схеми ґрунтового і страхового захисту. Дуже сподобався мені препарат Напалм (гліфосат). Я зрівнював з оригінальним і цей працює навіть краще, навіть у невеликих дозах», — ділиться він.

З LNZ Group Сергій Сокуренко співпрацює давно. І хоча він має вже 18 років досвіду у сільському господарстві, каже, що вчитися ніколи не пізно. Крім Напалму у себе в господарстві він застосовує гербіцид Форит на сорго. Застосовувати на кукурудзі не ризикував до того, як побачив результати на ​LNZ Hub 6.0. З представлених гібридів кукурудзи Сергія Сокуренка зацікавив посухостійкий гібрид з представлених на технологічній платформі.

Крім польових дослідів, гості LNZ Hub відвідали завод заморозки «Авуар», а також подивилися на особливості вирощування ожини, малини та полуниці у тунельному комплексі Tevitta.

Нагадаємо, LNZ Hub 6.0 відкритий для відвідування до 14 вересня.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама