Мінагропрод здійснить реформування підтримки фермерств — Павленко

25 березня 2016 98 0
Олексій Павленко, міністр Мінагропроду
www.rbc.uaОлексій Павленко, міністр Мінагропроду

Стратегічними пріоритетами, визначених Єдиною комплексною стратегією розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки та її узгодження зі стратегіями розвитку регіонів на період до 2020 року названо земельну реформу, продовольчу безпеку, відкриття нових ринків, розвиток сільських територій та відродження українського села. Про це зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на Нараді з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Важливим стратегічним напрямом також є реформування системи державної підтримки українського села. Зокрема, мова йде про державну підтримку дрібних та середніх сільгоспвиробників шляхом фінансування бюджетних програм компенсації кредитних ставок комерційних банків та галузі тваринництва, реалізацію підготовчого етапу довгострокового проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» між урядом України та Європейським інвестиційним банком, а також удосконалення механізмів страхування в аграрному секторі шляхом розроблення відповідного законопроекту», — говорить міністр.

Крім того, він назвав умови, за яких має запрацювати ефективний ринок землі.

«Для завершення земельної реформи необхідна розробка та прийняття відповідної законодавчої бази, затвердження методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та забезпечення формування повних баз даних Державного земельного кадастру», — наголосив Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus