Міськрада Обухова першою підключилася до Держгеокадастру

28 березня 2016 51 0
Максим Мартинюк, голова Держгеокадастру
agropolit.comМаксим Мартинюк, голова Держгеокадастру

Міська рада міста Обухова Київської області стала першою в Україні територіальною громадою, що отримала доступ до Державного земельного кадастру. Про це зазначив голова Держгеокадастру Максим Мартинюк, повідомляє AgroPolit.com.

«Підключення абсолютно безкоштовне. Підключення комп’ютерів, налаштування, за умови відповідності технічним вимогам займає два дні. Ще добу триває стажування спеціаліста, який працюватиме з кадастром», — характеризує він умови підключення до програми.

За словами голови Держгеокадастру, завдяки демонополізації доступу до ДЗК територіальна громада отримуватиме повну інформацію про свої земельні ресурси, а також зможе надавати більш якісний сервіс громадянам. Завдяки цьому особи, уповноважені органом місцевого самоврядування, зможуть надавати місцевим жителям адміністративні послуги, що базуються на кадастрі, в першу чергу — видавати витяги про земельну ділянку.

Варто зазначити, що щороку в країні оформляють близько 1 млн витягів. Після підключення до кадастру Обухівська міська рада може видавати цей документ менше, ніж за півгодини.

Виконано за допомогою Disqus

+ 14° ... + 0°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

54%