Українські фермери отримають освіту і доступ до ізраїльських технологій

28 березня 2016 50 0
Україна та Ізраїль планують розпочати спільні освітні програми в аграрній галузі
thekievtimes.uaУкраїна та Ізраїль планують розпочати спільні освітні програми в аграрній галузі

У межах спільного проекту Мінагропроду та МАШАВ (Агенція з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю), розрахованого на сім років, 35 тисяч українських малих і середніх фермерів отримають освіту і доступ до ізраїльських технологій. Про це зазначив міністр Мінагропроду Олексій Павленко на своїй сторінці в Facebook.

«Це реально діючий і успішний проект, і до цього проекту хочуть приєднатися, в тому числі, ізраїльські бізнесмени, які активно займаються системами зрошення, про що ми проговорили і, в принципі, отримали позитивну згоду з боку як МАШАВа, так і бізнесу», — пише Олексій Павленко.

Також, за словами міністра, планується розпочати спільні освітні програми в агросфері.

«Ці програми будуть обговорюватися під час проведення міжурядової комісії. Ми були в ізраїльському інституті досліджень сільського господарства «Волкані», а під час комісії обговоримо питання спільних проектів з досліджень і створення продуктів на рівні двох наших потужних інститутів. З боку Ізраїлю — центр «Волкані», з боку України — Українська Національна Академія аграрних наук», — зауважив він.

Виконано за допомогою Disqus