Реклама

Завдяки методам регенеративного землеробства фермери можуть отримати додатковий дохід — Agreena

19 жовтня 2023 170 0
Завдяки методам регенеративного землеробства фермери можуть отримати додатковий дохід — Agreena
Agreena

Agreena запрошує українських фермерів взяти участь у своїй програмі ґрунтового вуглецю на 2024 рік. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі agtech-компанії.

AgreenaCarbon, найбільша в Європі платформа сертифікації ґрунтового вуглецю, допомагає фермерам фінансувати перехід до методів регенеративного землеробства і зараз відкриває свій четвертий сезон.

Згідно з даними, понад один мільйон гектарів було зареєстровано в програмі AgreenaCarbon, і  її учасникам вже виплачено понад 6 мільйонів євро, причому фермери заробляли щонайменше €32 за вуглецевий сертифікат при застосуванні методів регенеративного землеробства.

«Завдяки регенеративним методам — таким як нульовий обробіток, мінімальний обробіток, вирощування покривних культур, і т.д. — фермери можуть відігравати ключову роль у покращенні клімату та посідати надзвичайно вагоме місце в боротьбі зі зміною клімату. Фермери потребують фінансової винагороди за надання цих життєво важливих послуг, і AgreenaCarbon робить саме це», — сказав Нільс Віттруп, комерційний директор провідної agtech-компанії Agreena.

Фермери, які беруть участь у програмі, погоджуються вжити низку заходів, таких як зменшення порушення ґрунту і оптимальне використання покривних культур. Міжнародна акредитована та підтверджена третьою стороною програма компанії Agreena визначає кількісне скорочення еквівалента парникових газів та видалення вуглецю на полях господарства і видає верифіковані сертифікати CO2e.

Фермери можуть зберігати ці сертифікати, торгувати ними на добровільному вуглецевому ринку (VCM), або дозволити Agreena продавати їх від свого імені. Для фермерів також доступний варіант дострокової виплати, коли Agreena надає фермеру фінансування ще до моменту видачі сертифікатів.

Вуглецеві сертифікати компанії Agreena відповідають строгій науковій методології IPCC і провідним світовим стандартам сертифікації з забезпечення видалення вуглецю. Провідна технологія дистанційного зондування MRV компанії Agreena дозволяє безперервно контролювати, перевіряти та звітувати про практику та результати в господарстві.

Додаткове джерело прибутків, яке створює для фермерів вуглецева програма AgreenaCarbon, стало суттєвими фактором, якій збільшує можливості фермерів переходити до регенеративного землеробства.

«Завдяки отриманим компенсаціям ми змогли прискорить цей перехід… Ми купили знаряддя для мінімального обробітку ґрунту, і вже стали більше завдяки цьому обробляти», — сказав Олександр Мустіпан, Керівник відділу систем діджиталізації Групи компаній «Агрейн».

Нагадаємо, Agreena, чия платформа з ґрунтового вуглецю є найбільшою в Європі та охоплює 16 країн, цьогоріч вивела на ринок нову категорію вуглецевих сертифікатів.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама