Аграрії Львівщини отримають безоплатну правову допомогу

30 березня 2016 55 0
На Львівщині стартував проект із правової допомоги сільському населенню
vidido.uaНа Львівщині стартував проект із правової допомоги сільському населенню

На Львівщині стартував проект із правової допомоги сільському населенню, повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У рамках проекту сільськогосподарські дорадчі служби безоплатно консультуватимуть громадян з метою підвищення їх рівня знань, захисту економічних, соціальних та інших інтересів.

Зокрема, 28 березня у Львівській облдержадміністрації відбувся перший навчальний семінар для сільськогосподарських дорадників та державних службовців, котрі й надаватимуть таку правову допомогу, повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

«Ми плануємо налагодити співпрацю системи сільськогосподарського дорадництва, системи безоплатної правової допомоги, органів влади та недержавних організацій з метою покращення доступу сільського населення до правової допомоги. Крім того, безоплатна правова допомога – це соціальна програма Уряду країни, котра гарантує людям ефективний захист їхніх прав та інтересів», — зазначила Наталія Хмиз.

Загалом проект має назву «Підвищення спроможності сільськогосподарських дорадчих служб щодо надання правової допомоги сільському населенню» та реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України. Партнерами виступають: Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Стрийська районна державна адміністрація, Благодійний фонд «Львівська аграрна дорадча служба» та Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«Підтримку також надає Канадське бюро міжнародної освіти, у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», та Міжнародний фонд «Відродження», у рамках ініціативи «Права людини та правосуддя», — додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 12°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

63%