Українським аграріям пропонують пройти стажування у США

1 квітня 2016 110 0
Стартує нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі»
ukr.segodnya.uСтартує нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі»

Стартує нова програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі», пише прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

Термін стажування у США розпочнеться з 13 серпня та триватиме до 3 вересня. Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 29 квітня 2016 р.

«Участь у програмі зможуть взяти працівники фермерських господарств, агрохолдингів, агро-асоціацій, племінних господарств, компанії, що спеціалізуються на продажі матеріалів і устаткування сільськогосподарського призначення, виробники продуктів харчування, що мають власні фермерські господарства та виробники насіння і добрив. У програмі будуть брати участь компанії з України, Азербайджану, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану і Туркменістану», — сказано у повідомленні.

Вимоги до кандидатів:

  • від 3 років досвіду на керівній посаді;

  • керівна посада у своїй компанії;

  • володіння англійською мовою не є обов’язковим.

«Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні. Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та $400 на весь період стажування», — йдеться у повідомленні.

Мета програми: надати учасникам можливість ознайомитись з аграрною галуззю США, її регулюванням, встановити контакти для подальшої ділової співпраці, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес моделі.

Також додається, що приблизна програма стажування: групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій та перемовин, а також управління бізнесом і асоціаціями. Далі відбудуться візити у компанії, які працюють у різноманітних сферах агробізнесу, та зустрічі з галузевими асоціаціями. Під час програми будуть розглянуті такі теми як: агрохімікати, рослинництво, переробка, маркетинг та дистрибуція продукції, постачання насіння, а також обладнання для сільського господарства.

Виконано за допомогою Disqus