В АПК Вінниччини залучено 2 млрд грн

4 квітня 2016 47 0
На Вінниччині минулоріч у сільськогосподарське виробництво залучено біля 2 млрд грн капітальних вкладень
ukrinform.uaНа Вінниччині минулоріч у сільськогосподарське виробництво залучено біля 2 млрд грн капітальних вкладень

На Вінниччині минулоріч у сільськогосподарське виробництво залучено біля 2 млрд грн капітальних вкладень, повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації Микола Неїлик, пише прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

За його словами, у 2015 р. область зберегла лідируючі позиції по виробництву валової продукції сільського господарства у ціновому еквіваленті. ЇЇ вироблено на суму 17,9 млрд грн у порівняних цінах 2010 р. Темпи сільськогосподарського виробництва склали 90,5%, у тому числі у рослинництві – 82,6 %, у тваринництві – 108,6 %.

«Пільгові кредити у сумі 3,7 млн грн отримали 4 особисті селянські господарства, 11 фермерських господарств та 5 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативи. Кошти пішли на підтримку галузі тваринництва у невеликих підприємствах, на реконструкцію і будівництво об’єктів інфраструктури та переробки сільськогосподарської продукції» — повідомив Микола Неїлик.

За словами Миколи Неїлика, Стратегією збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 р. визначені цілі зростання конкурентоспроможності економіки області.

«Тому пріоритетними напрямками роботи департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації у 2016 р. є розвиток сільськогосподарської дорадчої діяльності, створення умов для залучення іноземних інвестицій, підтримка фермерських та особистих селянських господарств через об’єднання в обслуговуючі кооперативи, створення нових робочих місць у сільській місцевості та здійснення заходів по ефективному використанню водних об’єктів області», — підсумував він.

Виконано за допомогою Disqus