Аграрії Кіровоградщини налаштовані зібрати високі врожаї ранніх зернових

4 квітня 2016 91 0
На Кіровоградщині склалися сприятливі умови для гарного врожаю ранніх зернових культур
vn.20minut.uaНа Кіровоградщині склалися сприятливі умови для гарного врожаю ранніх зернових культур

Нинішнього року на Кіровоградщині склалися сприятливі умови для гарного врожаю ранніх зернових культур, повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коренюк, пише прес-служба Кіровоградської облдержадміністрації.

За його словами, сприятливі погодні умови, зокрема, м'яка зима з великою кількістю снігових опадів, а також помірно затяжна весна, досить сприятливо відобразилися на стані посівів озимих культур, що перебувають у доброму стані.

«Це, у свою чергу, дає надію сподіватися, що й нинішнього року аграрії Кіровоградщини зможуть отримати гарні врожаї, і буде забезпечено на належному рівні продовольчу безпеку нашої області», – відзначив посадовець.

Також додав, що якщо восени минулого року до 27% озимого клину були у незадовільному стані, то на сьогодні цей показник знизився до 3% і становить близько 10 тис. га. Аграрії області вже завершили посів 54% ранніх зернових культур та виходять на відповідні показники минулого року.

Стосовно забезпеченості мінеральними добривами, посівним матеріалом та пально-мастильними матеріалами, то за словами Сергія Коренюка, на сьогодні аграрії забезпечені у повному обсязі.

Виконано за допомогою Disqus