Київщина стала третьою в Україні за обсягами виробництва сільгосппродукції

5 квітня 2016 60 0
Київська область посідає третє місце за обсягом сільськогосподарського виробництва
economics.unian.uaКиївська область посідає третє місце за обсягом сільськогосподарського виробництва

Київська область посідає третє місце за обсягом сільськогосподарського виробництва, пише прес-служба Київської облдержадміністрації.

За даними департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, загальне виробництво продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств у січні-лютому 2016 р. становило 96,2%, у сільськогосподарських підприємствах — 94,1%, у господарствах населення — 102,9%. Обсяг продукції сільського господарства, виробленої у лютому 2016 р., становить, за розрахунками, 832,5 млн грн (у постійних цінах 2010 р.), у т.ч. сільськогосподарськими підприємствами — 614,5 млн грн, господарствами населення — 218 млн грн.

«За обсягом сільськогосподарського виробництва область зайняла третє місце серед інших регіонів. Частка області у загальному виробництві валової продукції сільського господарства в Україні за звітний період склала 8,5%. За темпами росту сільськогосподарського виробництва Київщина посідає 17-е місце, а за виробництвом продукції на одну особу – 3-е. Обсяг виробництва продукції сільського господарства у розрахунку на одну особу складає 481 грн», — зазначається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus