Реклама

На Полтавщині розчищатимуть русло річки Хорол для розбудови систем меліорації

8 квітня 2024 70 0
Зрошення на Полтавщині
Полтавська ОВАЗрошення на Полтавщині

У Глобинській громаді на Полтавщині планують розчистити русло річки Хорол та розбудовувати системи зрошення. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

«Розчищення річок на території області й розбудова системи зрошення — у фокусі роботи Полтавської ОВА. Прагнемо, щоб аграрії не страждали від природних факторів. Тут важливий комплексний підхід і максимальне залучення всіх учасників процесу», — розповів заступник голови ОВА Володимир Когут. 

За його словами, у результаті аграрії отримують збільшення врожайності щонайменше удвічі. А разом із цим — запас кормів для тваринництва, збільшення обсягів виробництва та прибутку підприємців.

Володимир Когут додав, що регіон отримає створення нових робочих місць, наповнення бюджету та покращення екологічної ситуації.

Щодо питання розчистки русла річки Хорол, то регіон залучатиме спеціалістів, які вже мають досвід.

«Компанії з необхідною технічною базою й екологів. Лише консолідуючи зусилля, ми пришвидшимо процес», — наголосив Володимир Когут.

До слова, нині на Полтавщині працює 11 зрошувальних та 36 осушувальних систем. Торік створили три організації водокористувачів, одна з яких отримала грант від USAID АГРО на модернізацію системи.

Читати за темою: В Україні створено 33 організації водокористувачів

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама