Реклама

Зносостійкі долота Marathon від Väderstad служать у 10 разів довше, ніж звичайні

2 травня 2024 27 0
Зносостійкі долота Marathon від Väderstad служать у 10 разів довше, ніж звичайні
Väderstad

Компанія Väderstad оснащує культиватори лінійки NZ новими зносостійкими долотами Marathon 15/25, за допомогою яких вдається досягти точнішої глибини обробітку на важчих ґрунтах. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі компанії.

Нове зносостійке долото Marathon 15/25 має вузький наконечник (лише 15 мм), що забезпечує ще краще проникнення робочих органів у ґрунт. Загострена форма долота дає змогу підтримувати задану глибину обробітку навіть у важких умовах, наприклад під час обробітку затверділих глинистих ґрунтів.

«Це надзвичайно важливо, адже порушення заданої робочої глибини обробітку ґрунту безпосередньо впливає на результати сівби і, отже, на схожість», — зазначив виробник.

Долото 15/25 може бути встановлено в п'яти різних положеннях, що дає змогу регулювати робочу глибину. Як і всі зносостійкі долота сімейства Marathon, це знаряддя посилено наконечником із карбіду вольфраму, надзвичайно міцного і довговічного металу. Це забезпечує більший термін служби в польових умовах — у 10 разів більше, ніж термін спрацювання звичайних доліт.

Загалом виробник може комплектувати стійки культиваторів трьома видами наконечників: стандартний, Marathon, «гусяча лапка». Всі робочі органи розміщено у шість рядів, при цьому інтервал між проходами лап становить лише 7,5 см. 

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама