Реклама

Фахівець Väderstad порадив кращий тип культиватора для мінімального обробітку

28 травня 2024 76 0
Володимир Свинаренко, менеджер з продажу техніки Väderstad у Харківській, Полтавській та Луганській областях
Kurkul.comВолодимир Свинаренко, менеджер з продажу техніки Väderstad у Харківській, Полтавській та Луганській областях

Володимир Свинаренко, менеджер з продажу техніки Väderstad у Харківській, Полтавській та Луганській областях, розповів у матеріалі Kurkul.com «Дисковий чи пружинний — який культиватор кращий для вашого господарства» про критерії вибору типу і моделі культиватора під умови господарства.

Фахівець наголошує, що якщо все ж ми говоримо про підбір культиватора для господарства, то тут краще зважати не на будову агрегату, а підбирати їх саме під умови та обставини. Зокрема, важливо звернути увагу на:

● Технологію обробітку ґрунту, яку використовує господарство

Володимир Свинаренко пояснює, що, якщо господарство використовує мінімальну технологію, в такому разі краще обрати модель дискового агрегату по типу Väderstad Carrier.  Якщо все ж технологія класична з оранкою, то краще, щоб у господарства були обидва агрегати: дисковий, який підготує посівне ложе після зібраного врожаю за один прохід, та пружинний, який працює після оранки з весни.

● Тип ґрунту

Фактично, як дискові, так і пружинні культиватори підходять під всі види ґрунтів. Єдине, фахівець наголошує, що варто звернути увагу на котки агрегату. Оскільки комплектація з металевим катком не підходить для супіщаних і легких ґрунтів. Якщо в господарстві такі ґрунти, то вже ж краще обрати моделі з гумовим котком.

Про інші критерії підбору культиваторів, залежно від часу обробітку, набору культур і агрегатованого трактора, читайте детальніше у матеріалі.

© Микола Сирота, Kurkul.com, 2024 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама