Реклама

Агропідприємства Донеччини через агресію росії зазнали збитків на понад 5 млрд грн

1 травня 2024 22 0
Агропідприємства Донеччини через агресію росії зазнали збитків на понад 5 млрд грн
ДСНС

Зафіксовані збитки агропідприємств Донеччини від ворожої агресії з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну сягають понад 5 млрд грн. Про це заявила заступниця директора департаменту АПК Донецької ОВА Олена Рибакова, передає Укрінформ

«Загальна зафіксована сума збитків на наших аграрних підприємствах сягнула понад п'ять мільярдів гривень. Це тільки порахованих, бо ще ж скільки є непорахованих, тому що до територій там неможливо дістатися, обстежити. Плюс ще готують по території, яка зараз була окупована», — розповіла Олена Рибакова.

За її словами, наразі 352 сільгосппідприємства значаться в реєстрі компаній, які з початку повномасштабної війни зазнали пошкоджень та збитків на території Донеччині, підконтрольній української владі.

«До повномасштабної війни, у 2021 році, на території Донецької області, підконтрольній Україні, працювало близько 850 агропідприємств. Зараз постраждали та зазнали збитків 352 підприємства, які працюють у регіоні… Скільки точно підприємств виїхало з області, важко сказати, бо кожного дня змінюються обставини», — додала посадовиця.

Читати за темою: Через загострення бойових дій фермер з Донеччини закриває свою фермерську справу

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама