Відміна пільгового оподаткування поверне галузь на 15 років назад — думка

30 червня 2015 44 0
Відміна пільгового оподаткування поверне галузь на 15 років назад — думка
Latifundist.comВідміна пільгового оподаткування поверне галузь на 15 років назад — думка

Кабінет міністрів України має намір прискорити прийняття законодавчої норми про скасування пільгового режиму оподаткування сільгоспвиробників у законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів», який готується робочою групою з удосконалення системи електронного адміністрування податку на додану вартість, створеної при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Про це заявив голова підкомітету з питань економічної та фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету з питань аграрної політики України Леонід Козаченко, пише «УНІАН».

За його словами, в останній день засідання робочої групи в законопроекті, підготовленому Міністерством фінансів України та Державної фіскальною службою України, з'явилася норма про скасування пільгового оподаткування аграріїв.

Леонід Козаченко зазначив, що «наслідком таких рішень уряду можуть стати незворотні процеси, які повернуть аграрну галузь років на 15 назад».

Крім того, на його думку, рішення про прийняття законодавчої норми про скасування спеціального режиму оподаткування сільгоспвиробників може привести до напруги політичної ситуації через соціальних протестів сільгоспвиробників.

Виконано за допомогою Disqus