Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food.
Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в €1 тис. протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5 тис. та €10 тис. на розвиток власної справи.
Протягом 6 місяців на 10 обраних учасниць чекає індивідуальна робота з менторами, участь в офлайн подіях та тренінгах, розвиток бізнес-навичок та збільшення партнерських контактів. Програма реалізується одночасно в різних країнах Європи та об’єднає понад 500 агроінноваторок.
Претендентки на участь у програмі повинні відповідати таким критеріям:
Подати заявку на участь можна до 24 травня за посиланням: https://bit.ly/4ahnpnN
Читати за темою:
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р.
Вибір редакції
Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.