Реклама

Шведський виробник пропонує аграріям багатофункціональний дисковий культиватор

6 червня 2024 669 0
Дисковий культиватор Carrier
VäderstadДисковий культиватор Carrier

Дискові культиватори Carrier від компанії Väderstad — це універсальні ґрунтообробні машини, що здатні вирішити більшість питань, пов’язаних із післяжнивним, передпосівним обробітками ґрунту та навіть сівбою. Про це Kurkul.com розповіли в пресслужбі компанії.

Carrier — це багатофункціональний агрегат для лущення стерні, підготовки посівного ложа, ущільнення, розподілення та подрібнення рослинних решток.

Залежно від моделі, культиватори можуть бути оснащені дисками діаметром 450, 470, 510 та 610 мм, що дає змогу проводити якісний обробіток ґрунту на глибину від 2,5 до 16,0 см.

Як зазначив виробник, для здійснення ультраповерхневого обробітку культиватори можна оснастити дисками CrossCutter, які доступні у двох варіантах: 450 мм (для обробітку на глибину 2– 3 см) та 510 мм (глибина обробітку 3– 5 см), або ж дисками CrossCutterDiscAggressive, які, завдяки спеціальній формі та вирізам на кромці, відмінно працюють на затверділих ґрунтах, грубостебельних культурах. Вони також доступні у варіантах 450 та 510 мм.

Читайте також: Як забезпечити ретельний обробіток кожного квадратного сантиметра поля — порада експерта

Всі диски мають спеціальну конічну форму, завдяки чому відбувається відмінне проникнення у ґрунт, ретельне подрібнення оброблювального шару ґрунту і рівномірне перемішування пожнивних решток на глибину обробітку.

Конічна форма дисків забезпечує сталий робочий кут, агресивність протягом усього терміну експлуатації та, відповідно, відмінне дотримання глибини обробітку, незалежно від ступеня спрацювання самого диску.

Також виробник пропонує широкий вибір котків для зворотного прикочування, що надає можливість підібрати необхідне знаряддя відповідно до типу та стану ґрунту.

Наразі виробник пропонує вітчизняним аграріям машини з шириною захвату від 3 до 12,2 м.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама