Реклама

Автопілот комбайну допомагає заощадити до 15% пального

7 червня 2024 48 0
Автопілот комбайну допомагає заощадити до 15% пального

Господарства, які користуються системою автоматичного водіння EZ-Pilot Pro від Тайтен Машинері Україна економлять пальне, насіння, добрива, ЗЗР та виключають фактор помилки оператора. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Окрім того, що система EZ-Pilot Pro дозволяє повністю виключити людський фактор, вона також має додаткову перевагу — універсальність. Можливе встановлення підрулюючих пристроїв  додаткових монтажних комплектів на трактори та комбайни та розумних навігаційних контролерів NAV 900 які є абсолютно мобільними та адаптивними для роботи на будь-якій самохідній одиниці техніки. 

«Ми відчули як встановлена нами система EZ-Pilot Pro з перших днів роботи почала відпрацьовувати інвестовані кошти в її придбання» — зазначив Володимир Зайчук, головний інженер ТОВ «Білозерське-Агро».

В середньому господарства, які використовують EZ-Pilot Pro, досягають таких показників: 

  • до 15% економія пального 
  • до 10% підвищення продуктивності комбайну 
  • робота без перекриттів
  • зменшення втоми оператора та корекція помилок 
  • можливість продуктивної роботи за умов поганої видимості і вночі

Нові комплекти обладнання доступні в дилерській мережі Тайтен Машинері Україна в усіх регіонах України. Встановлення системи та навчання механізатора займає один робочий день та проводиться безкоштовно, після чого EZ-Pilot Pro знімає навантаження з оператора, дозволяючи працювати довше та продуктивніше, підвищуючи прибуток та рівень безпеки господарства.

Читайте також: В реєстрі сільгосптехніки для компенсації аграріям доступні агрегати 86 виробників 

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2024 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама