Реклама

Väderstad оснастив сівалки Tempo L системою внесення рідких мінеральних добрив

17 червня 2024 55 0
Сівалка Tempo L із системою внесення добрив
VäderstadСівалка Tempo L із системою внесення добрив

Шведська компанія Väderstad розробила та впровадила у своїх сівалках Tempo L 8-24 унікальну систему внесення рідких мінеральних добрив, яка відповідає вимогам високошвидкісної точної сівби. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі Väderstad.

Як зазначив виробник, основними перевагами системи є легке налаштування, повний контроль і точність внесення заданої норми добрива в кожний рядок або поруч із ним за допомогою сошників для внесення добрив. Відповідно, система має змогу працювати в широкому діапазоні норм внесення — від 30 до 200 л/га —  без потреби заміни форсунок на машині. При цьому швидкість сівби залишається високою і становить до 17 км/год.

Керування дозуванням рідких добрив відбувається автоматично у режимі реального часу на основі показників датчиків потоку. Тобто оператору слід лише встановити бажану норму внесення рідких добрив у літрах на гектар, а далі система все зробить сама. Потреби в калібруванні немає.

Читати за темою: Шведський виробник пропонує аграріям багатофункціональний дисковий культиватор

Нова система має місткий пластиковий бак для добрив об'ємом 2 000 л, що дає змогу довше працювати в полі без потреби зупинок для заправки. Заповнення бака може здійснюватися за допомогою зовнішнього насоса або ж бортового насоса сівалки.

«Система внесення рідких добрив повністю інтегрована в систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad, де водій отримує повний контроль над процесом сівби в полі та внесенням рідких добрив. Як і дозування насіння, рідкі добрива вносяться в рядки з можливістю посекційного відключення», — йдеться у повідомленні виробника.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама