Реклама

Фермери можуть придбати в розстрочку обладнання для точного землеробства від FRENDT

24 червня 2024 246 0
Фермери можуть придбати в розстрочку обладнання для точного землеробства від FRENDT

Компанія «Френдт» (FRENDT), яка спеціалізується на системах точного землеробства, стала партнером нової платформи з агророзстрочок WEAGRO від фінансової компанії Activitis.

Про це в інтерв'ю Latifundist.com розповів засновник компанії FRENDT Віталій Шуберанський.

«Наша компанія займається впровадженням інновацій в сільському господарстві, зокрема, технологій точного землеробства, вже понад 11 років. Ми не торгуємо сільськогосподарською технікою, натомість пропонуємо спеціальне обладнання з консалтингом, навчанням, загалом, впровадження інновацій та створення сучасного агробізнесу. Тобто запроваджуємо інтелектуальні рішення, які допомагають фермеру заощаджувати кошти та виконувати роботи швидше і ефективніше», — розповів Віталій Шуберанський. 

Водночас додав, що продавати їх через класичні схеми дуже важко.

«Момент купівлі обладнання — це початок посівної кампанії, коли затратна частина у фермерів і без того велика. Гроші потрібні першочергово на дизельне пальне, насіння, добрива… І якщо для великих холдингів це не проблема, то більшість менших агропідприємств в посівну не мають вільних коштів», — пояснив засновник компанії FRENDT.

Тому компанія Activitis дуже своєчасно запропонувала ринку своє рішення — платформу WEAGRO.

Віталій Шуберанський розповів, які саме інноваційні продукти компанія пропонує агровиробникам через WEAGRO.

«Найпопулярніша серед фермерів система автоматичного керування трактором — автопілот. За його допомогою сільгоспмашина може рухатися по заданому маршруту від проходу до проходу з точністю 2 сантиметри без участі механізатора. Дуже важко проводити сільськогосподарські операції працівникам без досвіду роботи. А система автоматичного водіння забирає всі функції на себе. За рахунок точності проходів, їх кількість скорочується приблизно на 5%, економиться час, зберігається волога і зменшується амортизація техніки», — зазначив Віталій Шуберанський.

Полегшити життя фермерам допоможуть й інші продукти компанії:

  • система автоматичного відключення секцій на обприскувачі;
  • система картографування врожайності.

Читати за темою:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама