На Запоріжчині збільшили виробництво молока та м'яса

14
0
Тваринники Запорізької області збільшили виробництво молока та м'яса
kazangost.ruТваринники Запорізької області збільшили виробництво молока та м'яса

Тваринники Запорізької області збільшили виробництво молока та м'яса, пише прес-служба Запорізької області.

Надій молока на одну корову у сільгосппідприємствах області зріс на 164 кг і склав 1113 кг або 117 % до рівня минулого року. Виробництво молока зросло у десяти районах і склало 8 тис. т, що на 500 т більше, ніж торік (107%).

«Найвищих показників виробництва досягли тваринники Кам`янсько-Дніпровського, Великобілозерського, Куйбишевського, Токмацького, Приморського та Оріхівського районів», — сказано у повідомленні.

Також збільшилося виробництво м'яса у восьми районах, найбільше — у Кам`янсько-Дніпровському та Оріхівському районах. У всіх категоріях господарств чисельність поголів’я великої рогатої худоби складає 122 тис. голів або 101 % до минулого року, у тому числі поголів’я корів налічує 58,8 тис. голів (99 %).

«У регіоні працює «Програма розвитку галузі молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах Запорізької області на 2014-2018 роки», якою передбачено щорічне виділення коштів із обласного бюджету в розмірі 1 млн грн із розрахунку 5 тис. грн за кожну прирощену голову дійного стада корів. Так, за приріст поголів’я корів у 2015 р. сільгосппідприємствам області нараховано та виплачено 785 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

За бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» у цьому році передбачено видатки державного бюджету в обсязі 50 млн грн, які спрямовуються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу для виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення поголів’я сільськогосподарських тварин.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus