На Запоріжчині збільшили виробництво молока та м'яса

17 квітня 2016 15 0
Тваринники Запорізької області збільшили виробництво молока та м'яса
kazangost.ruТваринники Запорізької області збільшили виробництво молока та м'яса

Тваринники Запорізької області збільшили виробництво молока та м'яса, пише прес-служба Запорізької області.

Надій молока на одну корову у сільгосппідприємствах області зріс на 164 кг і склав 1113 кг або 117 % до рівня минулого року. Виробництво молока зросло у десяти районах і склало 8 тис. т, що на 500 т більше, ніж торік (107%).

«Найвищих показників виробництва досягли тваринники Кам`янсько-Дніпровського, Великобілозерського, Куйбишевського, Токмацького, Приморського та Оріхівського районів», — сказано у повідомленні.

Також збільшилося виробництво м'яса у восьми районах, найбільше — у Кам`янсько-Дніпровському та Оріхівському районах. У всіх категоріях господарств чисельність поголів’я великої рогатої худоби складає 122 тис. голів або 101 % до минулого року, у тому числі поголів’я корів налічує 58,8 тис. голів (99 %).

«У регіоні працює «Програма розвитку галузі молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах Запорізької області на 2014-2018 роки», якою передбачено щорічне виділення коштів із обласного бюджету в розмірі 1 млн грн із розрахунку 5 тис. грн за кожну прирощену голову дійного стада корів. Так, за приріст поголів’я корів у 2015 р. сільгосппідприємствам області нараховано та виплачено 785 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

За бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» у цьому році передбачено видатки державного бюджету в обсязі 50 млн грн, які спрямовуються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу для виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення поголів’я сільськогосподарських тварин.

Виконано за допомогою Disqus