Агрофірма на Хмельниччині судиться з Герегою через орендовані паї

20 квітня 2016 106 0
На Хмельниччині не поділили землю
ngp-ua.infoНа Хмельниччині не поділили землю

ТОВ «Енселко Агро» (Старокостянтинівський район, Хмельницька область) звернулось до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовом до ТОВ «Аграрна інвестиційна компанія-Ярмолинці» з вимогою визнати протиправними та скасувати рішення Деражнянського районного управління юстиції, які стосуються оренди сільськогосподарських земель, повідомляється в ухвалі Хмельницького окружного адміністративного суду від 6 квітня 2016 р.

1 грудня 2015 р. між ТОВ «Аграрна інвестиційна компанія-Ярмолинці» та трьома пайовиками було укладено договори оренди земельних ділянок. Водночас ТОВ «Енселко Агро» заявило про аналогічні права оренди, які підприємство уклало восени 2012 р.

Читати по темі: Подвійну реєстрацію земельних паїв в агрофірми Гереги скасовано судом

Суд два рази зобов’язував витребувати у відділі Держгеокадастру у Ярмолинецькому районі оригінали для огляду та належним чином завірені копії (для долучення до матеріалів справи): книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право користування земельною ділянкою; поземельних книг з відміткою про реєстрацію договорів оренди земельних ділянок та належним чином завірені копії (для долучення до матеріалів справи), які містять відомості щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок та договори оренди землі, укладені у період з 10 жовтня 2012 р по 14 листопада 2012 р.

Без поважних причин вимоги не були виконані, а Хмельницький окружний адміністративний суд прийняв рішення тимчасово вилучити ці документи.

За даними ЄДР, 25 листопада 2015 р. було зареєстровано ТОВ «Аграрна інвестиційна компанія – Ярмолинці». Її засновниками є ТОВ «Агрохолдинг 2012» (директор Олександр Герега) та бенефіціар Ірина Лутковська.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 3°

Вітер

2.4м/с

Опади

0.1мм

Вологість

77%