Реклама

Морква подорожчала до 20-28 грн/кг, виробники планують й надалі підвищувати ціни

19 грудня 2024 60 0
Морква подорожчала до 20-28 грн/кг, виробники планують й надалі підвищувати ціни

Ціни на моркву в Україні, які почали підвищуватися ще на початку грудня, продовжують зростати і цього тижня. Про це повідомили аналітики EastFruit.

При цьому темпи торгівлі в цьому сегменті останні два тижні також продовжують зростати.

За даними аналітиків, з кінця минулого тижня морква в Україні подорожчала в середньому на 11%, і сьогодні виробники готові відвантажувати її за ціною 20-28 грн/кг залежно від якості, регіону та інших умов угоди.

За словами ключових гравців ринку, зростанню цін сприяє помітне підвищення торгівельної активності.

«Водночас більшість господарств призупинили продаж моркви високої якості в очікуванні ще більшого зростання цін і заклали основний обсяг врожаю на зберігання. До реалізації вони пропонують лише надлишки, внаслідок чого пропозиція моркви на ринку дещо обмежена», — пояснили аналітики.

Також зазначається, що наразі ціна на якісну моркву в Україні вже в середньому на 83% вища, ніж рік тому. При цьому деякі виробники планують і надалі підвищувати ціни за умови збереження сучасних темпів збуту.

Читати за темою:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама