Держпродспоживслужба працюватиме за міжнародними стандартами — Лапа

25 квітня 2016 65 0
Володимир Лапа, голова Держпродспоживслужби
mignews.com.uaВолодимир Лапа, голова Держпродспоживслужби

Фахівці Держпродспоживслужби як центрального апарату так і регіональних управлінь постійно підвищуватимуть кваліфікацію та проходитимуть навчання та тренінги за різними напрямками своєї діяльності, заявив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа у прямому ефірі «5 каналу», повідомляється на офіціальній сторінці у соціальній мережі Facebook Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

За його словами, серед основних завдань Держпродспоживслужби — сформувати потужну і висококваліфіковану команду спеціалістів. Уже працює центральний апарат і практично завершився процес створення територіальних органів.

«Керівники териуправлінь призначені виключно у статусі виконуючих обов’язки. Зараз формується конкурсна комісія, і на постійній основі керівники призначатимуться за результатами прозорих, чесних та публічних конкурсів», — зазначив Володимир Лапа, додавши, що система конкурсного відбору дозволяє залучити найкращих до лав Держпродспоживслужби.

Разом з цим, підкреслив він, спеціалісти проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію на міжнародних тренінгах. Так, зараз завершився двохрічний курс навчань проекту Євросоюзу по системі HACCP спеціалістів центрального апарату і регіональних управлянь. Слід зазначити, що фахівці Держпродспоживслужби беруть участь у міжнародних навчаннях і тренінгах для здобуття досвіду та підвищення знань у сферах здоров’я та благополуччя тварин, безпечності харчових продуктів, карантину та захисту рослин, виробництва та реалізації кормів, лабораторної розбудови, аналізу ризиків тощо.

«Такі навчання продовжуватимуться і надалі, зокрема, щодо застосування європейського законодавства, опанування найкращих світових практик та міжнародних стандартів», — запевнив Володимир Лапа.

Крім того, у структурі Держпродспоживслуби створено сектор дистанційного навчання, який займатиметься підвищенням кваліфікації інспекторів різних рівнів щодо практичного застосування змін до вітчизняного законодавства, наближення до стандартів ЄС, виконання теоретичних та практичних завдань та оцінки отриманих результатів

«Навчивши у цьому році і давши ще одну можливість, на початку наступного року плануємо оцінити рівень кваліфікації працівників служби», — підсумував голова Держпродспоживслужби.

Виконано за допомогою Disqus