Посів ранніх зернових та зернобобових завершено на Черкащині

61
0
На Черкащині завершили посів ранніх зернових та зернобобових
ru.golosua.comНа Черкащині завершили посів ранніх зернових та зернобобових

Аграрії Черкаської області завершили посів ранніх зернових та зернобобових культур. Їх посіяли на 61,5 тис. га, зокрема ярого ячменю 46,6 тис. га, ярої пшениці 4,4 тис. га, гороху 9 тис. га та вівса 1,5 тис. га, повідомляє Черкаська ОДА.

Загалом же посівна в області продовжується. За оперативною інформацією, на Черкащині вже посіяли 0,5 тис. га гречки, що складає 23,8% до плану, розпочато посів проса. Кукурудзою на зерно засіяли 280,2 тис. га, це 84,3% до запланованого об’єму.

Крім того, триває посів технічних культур. Соняшник посіяли на 172,4 тис. га, ярий ріпак на 0,4 тис. га, сою – 75,8 тис. га. Закінчили посів цукрового буряка на площі 13,6 тис. га, що становить 114,2% до плану. Картоплі посаджено на площі 49,1 тис. га та овочів на 15,6 тис. га.

В управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА повідомляють, що в посівній кампанії задіяно близько 7,1 тис. тракторів, 3,4 тис. культиваторів, 3,3 тис. плугів та 3,6 тис. сівалок.

Спеціально для найдопитливіших читачів дані про посівну кампанію доступні в інтерактивному модулі «Посівна онлайн» — спільному проекті Latifundist.com і компанії New Holland Agriculture.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus