Черкаську сою перероблятимуть на місці

8 червня 2016 36 0
На Черкащині відкрили виробництво з переробки сої
progulshica.ruНа Черкащині відкрили виробництво з переробки сої

Сьогодні на станції Поташ Черкаської області на Потаському хлібоприймальному підприємстві відбулось урочисте відкриття виробництва з переробки сої, пише УНН-Центр.

На цеху перероблятимуть 22 тонни сої за добу, що дозволить отримувати 18 тонн жмиху та близько 2 тонн соєвого масла. Загалом, відкриття першої лінії з переробки сої на Потаському хлібоприймальному підприємстві є стартом великих інвестицій в Черкаську область.

Для переробки сої залучатимуть усю структуру хлібоприймального підприємства, тобто соя потраплятиме в цех вже очищеною, сухою та перевіреною на якість.

«Навіть в такий непростий час для країни є можливість для розвитку. Коли ми приймали рішення про інвестування коштів на переробку сої, перед нами постало питання, в якому регіоні ми облаштуємо наше виробництво. Я особисто з’їздив у декілька областей України. Але зупинився на Черкаській області. Тому що тут вигідне географічне розташування, родюча земля і високе виробництво сої», — генеральний директор компанії Віталій Семарський.

Щороку посіви сої в області збільшуються. Цього року на Черкащині посіяли 120 тисяч гектарів, зокрема у Маньківському районі — 5 тис. га.

«Переробка сої на Черкащині доводить, що ми маємо потенціал. Ми можемо все робити самі, якби тільки було бажання. Тому залучення інвестицій — наше основне завдання, щоб відбувався розвиток черкаського краю. Соя — це продукт, потрібний для харчової промисловості і галузі тваринництва. І мені дуже приємно, що з Київської та Житомирської області обрали саме нашу — Черкаську», — сказав очільник Черкащини Юрій Ткаченко.

Виконано за допомогою Disqus