New Holland відкрила новий дистриб'юторський центр в Черкасах

8 червня 2016 76 0
New Holland презентувала дистриб'юторський центр в Черкасах
outbacktoystore.comNew Holland презентувала дистриб'юторський центр в Черкасах

3 червня відбулося офіційне відкриття дистриб'юторського центру сільськогосподарської техніки New Holland в м. Черкаси.

Загальна площа центру – 3 тис. м², з них більше 1 тис. м² займають складські приміщення. Сервісна зона у 500 м² та 3 майстерні дозволяють здійснити якісний капітальний ремонт сільськогосподарської техніки. До того ж дистриб'юторський центр має 2 сервісні блоки, що дозволяє одночасного ремонтувати до 4 самохідніх одиниць.

Генеральний директор дистриб'юторського центру Станіслав Мартинов зазначив, що кожен другий фермер Черкаської області – клієнт New Holland і компанії Агроресурс.

«Сьогодні бренд NewHolland №1 в Україні вже протягом 5 років. Трактори New Holland – лідери продажів за минулий рік і сьогодні продовжують йти в трійці лідерів. Плануємо збільшувати продажі за рахунок якісних кадрів, але головне – виготовляти товар, який має попит на ринку», – говорить Станіслав Мартинов.

Генеральний директор підкреслює, що в центрі діє гнучка програма лояльності для клієнтів: карти Classic, Premium і VIP, для кожних є бонуси і знижки. Система досить добре працює.

«10 років тому ми відкривали досить скромний дистриб'юторський центр в Черкасах. Але час і потреби клієнтів змінюються. Ми все це розуміємо, тому є необхідність створювати повноцінні сервісні центри і точки продажів зовсім іншого рівня. Це повинні бути сучасні сервісні гарантійні центри», – підкреслив він.

Дистриб'юторський центр має офіс площею 180 м², склад на 400 м² та виставковий майданчик у 420 м².

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 6°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

66%