На Тернопільщині перероблятимуть продукцію садівництва

9 червня 2016 71 0
На Тернопільщині планують переробляти продукцію садівництва
www.oda.te.gov.uaНа Тернопільщині планують переробляти продукцію садівництва

На фермерському господарстві «Гадз» закладені сучасні сади за європейськими технологіями. Згодом тут планують створити цех з переробки продуктів садівництва, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Технологія на господарстві складається з використання карликових підщеп, нових продуктивних сортів, краплинного зрошення та утримання саду на шпалері.

«Сад закладений посадковим матеріалом вирощеним в країнах Європи. Основними сортами яблуні є: Голден Делішес, Гала, Айдаред а також інші інтенсивні сорти. Груша – Конференція, слива – Стенлей. Крім того, в нас організовано розсадник по вирощуванню саджанців яблуні для подальшого розширення площ даної культури в господарстві та для реалізації. Ми плануємо виробництво 1 мільйона саджанців щороку», – розповів голова Наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

Також в господарстві закладений малинник площею 5 гектарів.

«Це господарство є одним з лідерів за темпами вирощування плодових насаджень не лише в Тернопільській області, але й в Україні. Саме тому ми маємо високоякісну та конкурентоспроможну продукцію», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Петро Гадз розповів, що зараз підписані контракти і ведуться тісні переговори із європейськими фірмами щодо створення потужного цеху переробки. Зокрема, встановлення лінії по виробництву сухофруктів, лінії креонової заморозки, цеху по виробництву соків, джемів, сидру, оцту та пектину.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 10°

Вітер

1.4м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%
Матеріали за темою