Створено робочу групу по розробці програми підтримки фермерства

10 червня 2016 87 0
В Україні утворено робочу групу, що займатиметься розробкою конкретної програми підтримки фермерства відповідно до закону про сімейні ферми
kurkul.comВ Україні утворено робочу групу, що займатиметься розробкою конкретної програми підтримки фермерства відповідно до закону про сімейні ферми

В Україні утворено робочу групу на чолі з першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівом, що займатиметься розробкою конкретної програми підтримки фермерства, відповідно до закону про сімейні ферми, заявив під час прес-конференції «Діалог влади і фермерів розпочато… чого слід очікувати?» голова Асоціації фермерів та приватних землевласників (АФЗУ) Іван Томич.

За його словами, сьогодні відбудеться зустріч групи.

«Про яку категорію йде мова ви добре знаєте, це вже не новина. Істина проста: біля 60% валової продукції АПК виробляють як раз ці дрібні виробники — особисті селянські господарства, які були поза законом, які у тіньовому обігу, або, будемо говорити, у тіньовому щоденнному економічному житті живуть, і виробляють таку частку продукції», — зазначив він.

Також додав, що по деяких продуктах є критична маса виробників цієї категорії. Це виробники картоплі, овочів, молока і фруктів, що становить більше 80% і до 98%.

«Тому стабілізація продовольчих ринків у цій частині є важливою для дрібних товаровиробників», — додав він.

Андрій Губін, Кurkul.com

Виконано за допомогою Disqus