Презентовано нову модель трактора Case IH Luxxum

30 липня 2016 90 0
Case IH Luxxum разом з причепом від Joskin
caseih.comCase IH Luxxum разом з причепом від Joskin

Компанія CNH Industrial презентувала новий універсальний трактор Case IH Luxxum, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на офіційний сайт бренду Case IH.

Цей трактор був розроблений для змішаного сільського господарства і землеробства та має широкий ряд інновацій.

«Наприклад, інновації у коробці передач та у підвісці передньої осі, а також відповідність стандартам викидів IV рівня – це лише три з багатьох етапів розвитку, які роблять новий Luxxum досить вражаючим продуктом»,— пояснює менеджер з маркетингу продукції EMEA Ремо Мюллер.

Нова лінійка тракторів має три моделі з потужністю 99, 107 та 117 к.с., з автоматичною коробкою передач Powershift 32x32 та Powershuttle з трьома «рівнями агресії». Двигуни відповідають європейським стандартам викидів IV рівня. У якості додаткової опції для Luxxum доступний новий дизайн підвіски передньої осі. Завдяки 80-літровому насосу CCLS гідравліка має достатню потужність. Також є можливість додаткового встановлення розняття Power Beyond та баки для палива та сечовини об’ємом 150 та 14 л відповідно.

Презентовано нову модель трактора Case IH Luxxum

Перевірені промислові двигуни FPT забезпечують достатню потужність для тракторів Luxxum. Завдяки запатентованій системі очищення вихлопних газів Hi-eSCR ці двигуни забезпечують надійну продуктивність та високий крутний момент, а разом з тим ефективне використання палива та AdBlue. Відповідність стандартам викидів IV рівня досягається без допомоги системи очищення вихлопних газів.

Нові моделі Luxxum створені для максимальної універсальності. Конструкція трактора досить компактна, тому він матиме високу маневреність в умовах обмеженого простору, чи то робота в ангарах для тварин, чи навколо ферми.

Презентовано нову модель трактора Case IH Luxxum

Плюсом цієї моделі також є нова підвіска передньої осі та оновлена коробка передач з Powershuttle, які роблять Luxxum справжнім «майстром навантаження».

Нова модель Case IH Luxxum націлена здебільшого на власників малих господарств.

«Так само як їхні колеги на великих господарствах, власники малих ферм теж потребують надійні, універсальні, зручні та потужні трактори, тільки щоб вони мали компактніші габарити для забезпечення потреб та умов цих ферм. Новий Case IH Luxxum має саме такі експлуатаційні якості»,— йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 31° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%