Парубію направили пропозиції щодо законопроекту №4355

21 червня 2016 105 0
Запропоновано зміни до законопроекту про земельну децентралізацію
persha.kr.uЗапропоновано зміни до законопроекту про земельну децентралізацію

Асоціація районних та обласних рад звернулася з пропозиціями до глави парламенту Андрія Парубія стосовно законопроекту №4355 від 31.03.2016 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель», пише прес-служба Української асоціації районних та обласних рад.

Цим документом Асоціація підтримує намагання розширити права тергромад на управління землями, що вкладенні у ідею законопроекту №4355, проте висловлює низку зауважень до нього. Так, внесені пропозиції стосовно планувальної документації, контрольних функцій, управлінських та деяких інших, до тих, що гратимуть вирішальну роль у реалізації законодавства як сьогодні, так і у майбутньому. На переконання Асоціації, відсутність запропонованих змін унеможливить ефективне використання земель, залучення інвестицій та матиме корупційні ризики.

«Відповідно до законопроекту №4355, землі за межами населених пунктів передаватимуться тергромадам у комунальну власність чи розпорядження», — сказано у повідомленні.

Детальніше читайте тут.

Виконано за допомогою Disqus