Нідерланди інвестують €600 тис. у тепличний комплекс на Львівщині

23 червня 2016 261 0
Інвестори з Нідерландів планують вкласти €600 тис. у тепличний комплекс з вирощування салатів
Львівська ОДАІнвестори з Нідерландів планують вкласти €600 тис. у тепличний комплекс з вирощування салатів

Інвестори з Нідерландів планують вкласти €600 тис. у тепличний комплекс ТзОВ «Галіція Грінері» з вирощування салатів на Львівщині, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Комплекс створено за кошти іноземних інвесторів.

«Під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з представниками компанії сторони обговорили можливість залучення коштів для розширення підприємства. Запланований обсяг залучення інвестицій складає €600 тис.», — сказано у повідомленні.

Також додається, що за інвестовані кошти цього року планують будівництво другої секції теплиці площею 4800 м2 для збільшення виробничих потужностей та розширення асортименту продукції.

«За словами керівників підприємства, розширення асортименту дасть можливість збільшити обсяги продажів, збільшить кількість клієнтів та робочих місць. Додаткові продажі дадуть можливість збільшити надходження податків до місцевого бюджету», — йдеться у повідомленні.

За останній рік підприємство «Галіція Грінері» перерахувало до місцевого бюджету 775 тис. грн податків і зборів, зазначається у повідомленні.

Довідково:

ТзОВ «Галіція Грінері» – молоде підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Середня заробітна плата становить – 4,4 тис. грн. Колектив молодий і середній вік персоналу становить 30 років. З початку діяльності обсяг залучених інвестицій у проект становить €2,5 тис.

У 2015 р. завершено будівництво площею 8 тис. м2. Площа теплиці 4 тис. кв м, вирощується листовий салат різних видів за технологією сухої гідропоніки. Протягом року на цій площі вирощують до 1 млн головок салату. ТзОВ «Галіція Грінері» єдине підприємство в Україні, яке вирощує салат за такою технологію.

Кількість клієнтів компанії збільшується, сьогодні це 60 постійних клієнтів, серед яких – торгдвельні мережі і клієнти сегменту HoReCa (готелі, ресторани, кафе).

Виконано за допомогою Disqus