В Україні стартує демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson!

24 червня 2016 82 0
Зустрічайте демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson
latifundist.comЗустрічайте демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson

У цьому сезоні компанії «АМАКО», «Агроспейс» і «Волинська Фондова Компанія» спільно з корпорацією AGCO проводять демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson.

Демонстраційний тур пройде у 9 областях України. З початку липня гостям в Одеській, Херсонській, Запорізькій, Тернопільській, Миколаївській, Дніпропетровській, Хмельницькій та Житомирській областях продемонструють роботу комбайнів на зернових культурах, а у вересні у Київській області буде проведено показ вже на технічних культурах.

«У ході туру аграріям будуть представлені клавішні комбайни MF 7370 Beta і новинка для українського ринку — роторний комбайн MF T7, який є одним з найбільш популярних комбайнів у США. Цей комбайн має унікальну конструкцію обмолоту, яка не має аналогів в Україні», — зазначають організатори туру.

В Україні стартує демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson!

Крім комбайнів, відвідувачам будуть представлені інші цікаві машини, а саме: вже добре відомі трактори MF8690 потужністю 370 к.с., які відмінно зарекомендували себе як економічні і ефективні машини, незамінні помічники у господарстві телескопічні навантажувачі MF9407S, дискова борона Challenger 1435-29, зернова сівалка Challenger 9531-30, зерновоз Iveco Stralis з напівпричепом WIELTON, а також інша причіпна техніка.

«На заході ви зможете дізнатися всі особливості техніки, ознайомитися з новинками, побачити реальну ефективність роботи комбайнів, випробувати різні агрегати у тих умовах, в яких ви забажаєте, за бажанням попрацювати за штурвалом самохідної техніки, почути консультації фахівців і звичайно добре провести час», — відзначили організатори туру.

В Україні стартує демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson!

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

63%

Матеріали за темою