Massey Ferguson Open Days в Запоріжжі

Передостання зустріч аграріїв із виробниками техніки, організована компанією «АМАКО» за підтримки корпорації AGCO у рамках Massey Ferguson Open Days, відбулася у Запоріжжі.

Під час заходу учасники могли оцінити модельний ряд, а також на місці отримати професійні консультації фахівців і навіть одразу придбати техніку.

З початку 2016-го року завдяки активній діяльності компанії «законтрактовані» близько 5 тракторів-новинок Massey Ferguson, з них 3 вже чекають відвантаження.

Головний акцент виробників – новий трактор Massey Ferguson. Чимало уваги приділяють виробники і сервісному обслуговуванню. Працівники компанії хваляться, що у Запоріжжі вони здатні приймати будь-яку великогабаритну техніку на ремонт, а також виправляти несправності безпосередньо у полях.

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги

Фото

Відео

  • Massey Ferguson Open Days До початку посівної 2016 Корпорація AGCO за підтримки своїх дистриб'юторів «АМАКО», «Агроспейс», «Волинська
  • Massey Ferguson тур Компанія «АМАКО» провела демонстраційний тур по регіонах України, в ході якого аграріям були презентовані

Новини