На Тернопільщині пройшло свято врожаю полуниці

26 червня 2016 46 0
Тернопільщина відзначила свято врожаю полуниці
provse.te.uaТернопільщина відзначила свято врожаю полуниці

У с. Лосятин Тернопільської області пройшло щорічне традиційне у рамках проекту «Розвиток полуничних кооперативів», повідомляє «Про все».

Гостям свята провели екскурсію на полуничне поле, продемонстрували систему вирощування та вимоги до якості збору ягід на полі. Кожен учасник зустрічі особисто переконався в тому, що вирощування полуниці проводиться за новітніми технологіями у галузі ягідництва: на гребенях із використанням крапельного поливу, а для живлення та обробки рослин використовуються лише якісні добрива провідних компаній-виробників, що мають сертифікати відповідності.

«Цей проект дав надію людям як у Лосятині, так і за його межами. Багато людей побачили, що вони можуть на своїй землі заробляти гроші, а не їхати працювати за кордон. Ягідний напрямок починає розвиватися і в інших областях – створюються сімейні ферми, подаються заявки на гранти, а відтак покращується і добробут селян», — сказав керівник проекту «Розвиток полуничних кооперативів» Андрій Галяс.

Під час завершення святкування представники кооперативу передали врожай компанії «Данон», а всі учасники зустрічі із задоволенням продегустували свіжу полуницю та йогурти, під час виробництва яких використовувались лосятинські ягоди.

Виконано за допомогою Disqus