На Сумщині врожайність зернових складе 35,5 ц/га

7 липня 2016 73 0
Аграрії Сумської області розпочали збирання ранніх зернових
kurkul.comАграрії Сумської області розпочали збирання ранніх зернових

Аграрії Сумської області 4 липня розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур, пише прес-служба Сумської облдержадміністрації.

Станом на 6 липня ранніх зернових та зернобобових культур зібрано на площі 340 га, намолочено 1,2 т при середній урожайності 35,5 ц/га.

«Першими приступили до збирання ранніх зернових господарства Охтирського та Сумського районів. На сьогодні до збиральних робіт долучилися господарства Конотопського та Краснопільського районів», — сказано у повідомленні.

ПСП «Соснівська» Конотопського району обмолочено 100 га озимої пшениці, намолочено 450 т, урожайність – 45 ц/га. САП ТОВ «Родючість» Сумського району обмолочено озимого ячменю на площі 110 га, намолочено 385 т при середній урожайності 35 ц/га. ПрАТ «Сад» Охтирського району зібрано озимого ячменю на площі 83 га, намолочено 249 т, урожайність – 30 ц/га», зазначається у повідомленні.

«Усього по області ранніх зернових та зернобобових культур підлягає до збирання 307,4 тис. га, крім того пізніх зернових культур – 336,3 тис. га», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що наявна кількість зернозбиральної техніки у сільськогосподарських підприємствах області та господарствах населення за сприятливих погодних умов забезпечить проведення збирання ранніх зернових в оптимальні агротехнічні терміни. Середня навантаженість на один зернозбиральний комбайн становить 203 га.

Виконано за допомогою Disqus