Росія. На птахофабриці загинуло 110 тис. курей через відключення світла

8 липня 2016 82 0
У Ростовській області  загинуло 110 тис. курей
ye.uaУ Ростовській області загинуло 110 тис. курей

У Ростовській області (Росія) 110 тис. курей загинули через відключення світла, повідомляє Мeatinfo.

6 липня у чергову частину районної поліції надійшло повідомлення від директора підприємства, розташованого у селищі Сосни Білокалитвинського району. Чоловік розповів, що на фабриці сталася велика НС — загинуло приблизно 110 тис. голів курей.

«Позаштатна ситуація сталася через позапланове відключення електроенергії. Коли згасло світло, стався збій обладнання. Вентилятори, що забезпечують у трьох корпусах з несучками і курчатами потрібну температуру, стали обертатися у протилежний бік, не на вдув свіжого повітря, а на його видув», — пояснив начальник «Птахофабрики Білокалитвинського».

Потім обладнання і зовсім вийшло з ладу. У результаті у виробничих приміщеннях з курми температура піднялася до 35 градусів Цельсія. На насосній станції припинилася подача води, вийшло із ладу обладнання системи годування. У результаті позаштатної ситуації відбувся різкий падіж птиці, загинули приблизно 100-110 тис. голів курей породи «Лорен Браун».

Трупи курей спрямовані на переробку у селище Мокрий Батай на завод «Кагальницкий м’ясокостний завод. Зараз проводиться дослідження корпусів, визначається розмір завданих збитків.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 5°

Вітер

2.7м/с

Опади

0мм

Вологість

58%