Для модельного ряду CLAAS Arion 400 стало доступне оновлення технології

12 липня 2016 38 0
CLAAS Arion 400
tradefarmmachinery.com.auCLAAS Arion 400

Тепер для лінійки малогабаритних тракторів CLAAS Arion 400 потужністю від 90 до 140 к.с. буде доступне оновлення технології, яка до цього використовувалася лише для тракторів високої потужності, повідомляє Тraktorist.ua.

Ця технологія включає у себе коробку передач Hexashift, програмне забезпечення CSM для управління поворотною смугою та нещодавно розроблену динамічну систему рульового керування. Така модернізація допоможе фермерам обробляти, фуражувати та використовувати передній навантажувач з більшою точністю.

«Новий варіант коробки передач Hexashift вже доступний для моделей Arion від 460 до 430. Коробку передач з чотирма автоматизованими групами та шестиступінчатим модулем можна застосовувати на дорозі при низьких обертах двигуна, що допоможе зменшити витрати дизельного палива», — сказано у повідомленні компанії.

Шестиступінчатий модуль передач дозволяє обирати найоптимальнішу кількість обертів за хвилину та швидкість для кожної програми. Усі 24 передачі можна перемикати за допомогою багатофункціонального важеля, не використовуючи при цьому педаль зчеплення.

При режимі Hexactiv трактор може перемикати передачі автоматично.

Система управління поворотною смугою CSM дозволяє обирати та зберігати кілька функцій трактора як послідовність операцій в самій системі, наприклад, такі як електронні блоки керування, підйомний механізм, кількість обертів двигуна та вал відбору потужності.

Це допоможе спростити складні маневри, які зазвичай вимагають виконання багатьох кроків.

У цілому у системі можна зберегти чотири послідовності загальним числом до 200 кроків, кожну з яких можна активувати на операційній панелі CSM в правій бічній консолі або на важелі.

Нещодавно розроблена система рульового керування CLAAS дозволяє водієві змінювати кількість обертів рульового колеса при тому ж куті рульового замку одним натисканням та швидко адаптувати його до специфічних завдань.

«Така система робить керування значно простішим, особливо при роботі з переднім навантажувачем чи на поворотній смузі — там, де інтенсивно використовується рульове колесо», — зазначають в компанії CLAAS.

З цією системою на кольоровому дисплеї водій може обирати між трьома різними режимами динамічного рульового керування.

  • 1 режим: інтенсивність повороту коліс залежить від кута повороту рульового колеса. Майже 90% усіх робіт можна виконати у цьому режимі.

  • 2 режим: інтенсивність повороту коліс залежить від швидкості трактора — якщо вона перевищує 10 км/год., то інтенсивність повороту автоматично зменшується.

  • 3 режим: не залежить від швидкості трактора чи кута повороту рульового колеса, інтенсивність повороту коліс регулюється в ручному режимі.

Система телематики CLAAS записує всі дані з центральної машини та положення для кожної програми, дозволяючи моніторити та оптимізувати поточну роботу через дистанційну діагностику. Документацію з даними по кожному параметру потім можна автоматично експортувати.

Виконано за допомогою Disqus

+ 28° ... + 16°

Вітер

2.9м/с

Опади

9.8мм

Вологість

83%
Матеріали за темою